Распоред часова – прва година

Понедjељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
Теорије новинарских жанрова
(предавања и вјежбе)
Весна Ђурић
08:00 – 11:45
рачунарски центар
Њемачки језик 2
изборни предмет
(предавања и вјежбе)
Амир Блажевић
09:00 – 12:00
204
Увод у новинарство
(предавања)
Анђела Купрешанин Вукелић
12:15 – 15:15
206
Српски језик 2
(предавања)
Биљана Бабић
09:00 – 11:15
205




Енглески језик 2
изборни предмет
(предавања и вјежбе)
Бранко Црногорац
13:00 - 16:00
амфитеатар 

Медијски дискурс
(предавања)
Анђела Купрешанин Вукелић
12:00 - 13:30
305 




Српски језик 2
Вера Берак
(вјежбе)
11:30 – 12:15
205
 




 
Медијски дискурс
(вјежбе)
Борислав Вукојевић
13:45 - 15:15
305 
 



 
     



 
Понедjељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
Политички темељи савременог свијета
изборни предмет
(предавања и вјежбе)
Владе Симовић
10:00 - 13:00
307
Увод у међународне односе
(предавања)
Жељко Будимир
09:00 - 11:15
204
Социјална психологија
(предавања и вјежбе)
Владимир Турјачанин
10:00 - 13:00
амфитеатар
Основе права
(предавања и вјежбе)
Матеј Савић
10:00 - 13:00
амфитеатар
Основе економије
(предавања и вјежбе)
Зоран Боровић
09:00 - 12:00
амфитеатар
Енглески језик 2
изборни предмет
(предавања и вјежбе)
Бранко Црногорац
13:00 - 16:00
амфитеатар








Увод у међународне односе
(вјежбе)
Синиша Симикић
13:30 – 14:15
305
 
Понедјељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
Социологија друштвених промјена
(предавања и вјежбе)
Душко Трнинић
09:00 – 12:00
202
Њемачки језик 2
изборни предмет
(предавања и вјежбе)
Амир Блажевић
09:00 - 12:00
амфитеатар 
Социјална психологија
(предавања и вјежбе)
Владимир Турјачанин
10:00 - 13:00
амфитеатар
Статистика у социолошким истраживањима - основе
(предавања)
Александар Јанковић
09:00 – 11:15
204 и рачунарски центар
Социолошка теорија 1
(вјежбе)
Душанка Слијепчевић
11:00 – 11:15
203
Енглески језик 2
изборни предмет
(предавања и вјежбе)
Бранко Црногорац
13:00 - 16:00
амфитеатар
Социолошка теорија 1
(предавања и вјежбе)
Немања Ђукић
12:00 - 14:15
202  




Статистика у социолошким истраживањима - основе
(вјежбе)
Мирјана Дамјенић Братић
11:15 - 12:00
204 и рачунарски центар
 
   



   
Понедjељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
Енглески језик 2
изборни предмет
(предавања и вјежбе)
Бранко Црногорац
13:00 - 16:00
амфитеатар
Њемачки језик 2
изборни предмет
(предавања и вјежбе)
Амир Блажевић
09:00 - 12:00
амфитеатар
Социјална педагогија
(предавања и вјежбе)
Небојша Мацановић
09:00 - 12:00
307
Породично право
(вјежбе)
Дејан Пилиповић
09:00 - 10:30
301 








Социјални рад са појединцем
(предавања и вјежбе)
Андреа Ракановић Радоњић
12:00 - 15:00
302 
Теорије социјалног рада
(предавања)
Јагода Петровић
12:15 – 14:30
302
Породично право
(предавања)
Дарко Радић
10:30 - 12:00
301 
 



  Теорије социјалног рада
(вјежбе)
Светлана Ристић
14:30 – 15:15
302