Распоред часова – четврта година

Понедељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
Телевизијско новинарство
Весна Ђурић
Од 10.00 до 12.15
(предавања)
рачунарски центар
Маркетинг у медијима
Перица Мацура
Од 8.30 до 10.45
(предавања)
205
Истраживачко новинарство 1
Јована Бокан
Од 09.45 до 11.15
(вјежбе)
Рачунарски центар
Интернет новинарство
Борислав Вукојевић
Од 9.00 до 11.15
(вјежбе)
рачунарски центар
 
Интернет новинарство
Анђела Купрешанин Вукелић
Од 12.15 до 14.30
(предавања)
рачунарски центар
Маркетинг у медијима
Јована Бокан
Од 10.45 до 11.30
(вјежбе)
205
Истраживачко новинарство 1
Анђела Купрешанин Вукелић
Од 12.00 до 13.30
(предавања)
205
Медијска писменост
Драгана Трнинић
Од 11.30 до 14.30
(предавања и вјежбе)
рачунарски центар
 
         
         
         
         
Понедељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
Теорије спољне политике
Милош Шолаја
Од 09.00 до 11:15
(настава)
306
Политичко јавно мњење
Ђорђе Вуковић
Од 09.00 до 12.00
(настава)
307
Политички систем и
институције ЕУ
Мања Ђурић - Џакић
Од 09:00 до 12:00
(настава и вјежбе)
306
  Локална самоуправа
Невенко Врањеш
Од 09:00 до 10.30
(настава)
307
Теорије спољне политике
Нина Сајић
Од 11:15 до 13.30
(вјежбе)
306
Политичко јавно мњење
Борислав Вукојевић
Од 12:00 до 15:00
(вјежбе)
307
    Локална самоуправа
Николина Бабић
Од 10:30 до 12:00
(вјежбе)
307
Политикологија религије
Душко Трнинић
Од 13:30 до 16:30
(настава и вјежбе)
305
      Медији и политика
Синиша Атлагић
Од 12.00 до 15.00
(настава и вјежбе)
305
         
         
         
Понедељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
Социологија религије
Душко Трнинић
(предавања: Примијењена
социологија и Социологија)
10:00 – 12:15
202
Свјетске религије
Душко Трнинић
(предавања: Примијењена
социологија, Социологија,
Новинарство и
комуникологија)
10:00 – 11:30
202 (изборни)
Демократија и
људска права
Пејо Ђурашиновић
(предавања и вјежбе)
09:00 – 12:00
207
Методологија
социолошких
истраживања
Далибор Савић
(предавања)
09:00 – 11:15
207
Социологија образовања
Биљана Милошевић Шошо
(предавања и вјежбе)
13:00 – 16:00
207
Социологија религије
Бојана Вукојевић
(вјежбе: Примијењена
социологија и Социологија)
12:15 – 14.30
202
Свјетске религије
Бојана Вукојевић
(вјежбе: Примијењена
социологија, Социологија,
Новинарство и
комуникологија)
11.30-13.00
202 (изборни)
Социологија рата
Пејо Ђурашиновић
(предавања и вјежбе)
12:00 – 15:00
207
(изборни)
Методологија
социолошких
истраживања
Мирјана Дамјенић Братић
(вјежбе)
11:15 – 13:30
207
 
         
         
         
         
Понедељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
Упоредни системи
социјалне политике
Љубо Лепир

Од 11:00 до 12:30 (настава)
Сала бр.303
Социјални рад са
малољетним делинквентима
Небојша Мацановић
Од 09:00 до 11:15
(Настава и вјежбе)
(Изборни предмет)
Сала бр.303
Креативне технике
у социјалном раду
Драгана Шћеповић
Од 12:00 до 14:15
(Настава и вјежбе)
(Изборни предмет)
Сала бр.302
Ментално здравље и
социјални рад
Драгана Шћеповић
Од 10:00 до 12:15
(Настава и вјежбе)
Сала бр.303
Пракса социјалног рада 3
Весна Шућур-Јањетовић
Андреа Ракановић Радоњић
Настава и вјежбе се
изводе кондензовано
према најави
предметних наставника)
Сала бр: 303
Упоредни системи
социјалне политике
Светлана Ристић
Од 12:45 до 13:30
(вјежбе)
Сала бр. 303
Социјална политика
Републике Српске и
Босне и Херцеговине
Љубо Лепир
Од 11:30 до 13:15
(настава)
Сала бр.303
Међународни социјални
рад
Андреа Пухалић
Од 12:00 до 14:15
(настава и вјежбе)
(Изборни предмет)
   
  Социјална политика
Републике Српске и
Босне и Херцеговине
Светлана Ристић
Од 13:30 до 14:15
(настава и вјежбе)
Сала бр.303