Распоред часова – друга година


Понедjељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
Психологија медија
изборни предмет
(предавања и вјежбе)
Владимир Турјачанин
10:00 - 12:15
205
Телевизијско новинарство
(предавања)
Весна Ђурић
08:00 - 10:15
рачунарски центар
Невербално комуницирање
(предавања и вјежбе)
Драгана Трнинић
10:00 - 13:00
205
Социологија културе и умјетности
изборни предмет
(предавања)
Александар Јанковић
12:00 - 13:30
203
Савремено новинарство
(предавања и вјежбе сваког другог петка почев од 01.03.)
Марко Недељковић
15:00 - 18:00
204
 
 





Медијска писменост
(предавања и вјежбе)
Драгана Трнинић
10:30 – 13:30
рачунарски центар




Социологија културе и умјетности
(вјежбе)
Бојана Вукојевић
14:15 – 15:00
203
 
 



     
 



     
Понедjељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
Јавна управа
(предавања)
Невенко Врањеш
09:00 – 11:15
305
Модерне политичке теорије
(предавања и вјежбе)
Александар Савановић
09:00 - 12:00
305
Савремена историја
(предавања)
Бошко Бранковић
12:00 – 14:15
305
Политичка култура и антропологија
(предавања и вјежбе)
Ђорђе Вуковић
09:00 - 12:00
305
Политички односи с јавношћу
(предавања и вјежбе)
Александар Врањеш
09:00 – 12:00
307
Политички систем БиХ и РС
(предавања)
Невенко Врањеш
11:30 - 13:45
305 
 



Савремена историја
(вјежбе)
Стојанка Лужија
12:00 – 12:45
204
 
 Јавна управа
(вјежбе)
Николина Бабић
14:00 - 14:45
305
 Политички систем БиХ и РС
(вјежбе)
Николина Бабић
15:30 - 16:15
305

 
Понедjељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
Демократија и људска права
изборни предмет
(предавања и вјежбе)
Пејо Ђурашиновић
08:00 – 12:00
207
Социологија урбаног развоја
(предавања)
Ранка Перић Ромић
09:00 – 11:15
202
Социологија породице
(предавања)
Пејо Ђурашиновић
09:00- 11:15
203
Социологија културе и умјетности
(предавања)
Александар Јанковић
12:00 – 14:15
203
Студије рода
изборни предмет
(предавања и вјежбе)
Драгана Вилић
11:00 - 14:00
207
 




Социологија урбаног развоја
(вјежбе)
Душанка Слијепчевић
11:15 – 12:00
202
Социологија породице
(вјежбе)
Душанка Слијепчевић
11:30 - 12:15
202
Социологија културе и умјетности
(вјежбе)
Бојана Вукојевић
14:15 – 15:00
203
 
 



Методологија социјалних истраживања
(предавања)
Далибор Савић
12:30 - 14:45
304
   
     Методологија социјалних истраживања
(вјежбе)
Мирјана Дамјенић Братић
15:00 - 15:45
304
Понедjељак Уторак Сриједа Четвртак Петак
Јавна управа
(предавања)
Невенко Врањеш
09:00 – 10:30
305
Менаџмент у социјалном сектору
(предавања)
Љубо Лепир
09:00 – 10:30
301
Социологија породице
(предавања)
Пејо Ђурашиновић
09:00 – 10:30
203
Пракса социјалног рада 1
Андреа Ракановић Радоњић
08:30 - 11:30
203 и установе/организације
 
Јавна управа
(вјежбе)
Николина Бабић
14:00 – 15:30
305
Менаџмент у социјалном сектору
(вјежбе)
Светлана Ристић
10:30 – 12:00
301
Социологија породице
(вјежбе)
Душанка Слијепчевић
11:30 - 13:00
202 
Социјални рад са групом
(предавања и вјежбе)
Андреа Ракановић Радоњић
12:00 – 15:00
301
 




Социјална патологија
(предавања)
Ранка Перић Ромић
12:15 - 13:45
303 
Увод у савјетовање
(предавања и вјежбе)
Драгана Шћеповић
09:00 - 12:00
303 




 
    Социјална патологија
(вјежбе)
Бојана Вукојевић
13:45 - 15:15
303