Распоред часова – трећа година
август 26, 2022 2024-03-20 11:47Распоред часова – трећа година
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Мултимедијално новинарство (предавања) Татјана Дуроњић 10:00 – 11:30 206 |
Медијски системи у информационом добу (предавања и вјежбе) Татјана Дуроњић 10:00 – 13:00 206 |
Геополитика и медији изборни редмет (предавања) Жељко Будимир 09:00 – 10:30 202 |
Основе права (предавања и вјежбе) Матеј Савић 10:00 – 12:15 амфитеатар |
|
Мултимедијално новинарство (вјежбе) Борислав Вукојевић 11:30 – 13:45 рачунарски центар |
|
Геополитика и медији (вјежбе) Синиша Симикић 10:30 – 11:15 202 |
||
|
Стилистика и култура говора |
изборни предмет (предавања) Мирјана Стојисављевић 09:00 - 10:30 |
|
|   |   |  Стилистика и култура говора (вјежбе) Горан Милашин 10:30 - 11:15 206 |   |   |  Међународни односи (предавања) Нина Сајић 11:30 - 13:45 203 | Међународни односи (вјежбе) Синиша Симикић 14:00 - 14:15 203 |
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Социологија друштвених промјена изборни предмет (предавања и вјежбе) Душко Трнинић 10:00 - 11:15 202 |
Дигитална култура (предавања) Александар Јанковић 09:00 – 11:15 205 |
Геополитика и медији изборни предмет (предавања) Жељко Будимир 09:00 – 10:30 202 |
Односи с јавношћу у новим медијима (предавања и вјежбе сваког другог четвртка почев од 29.02) Марко Недељковић 15:00 - 18:00 204 |
Теорије комуницирања (предавања и вјежбе) Синиша Атлагић 11:30 – 13:45 204 |
Кампање у односима с јавношћу (предавања) Анђела Купрешанин Вукелић 11:30 – 13:30 204 |
Теорије комуницирања (вјежбе) Борислав Вукојевић 11:30 – 12:15 205 |
Геополитика и медији (вјежбе) Синиша Симикић 10:30 – 11:15 202 |
|
Кампање у односима с јавношћу (вјежбе) Борислав Вукојевић 13:45 - 15:15 204 | Дигитална култура (вјежбе) Бојана Вукојевић 12:15 - 13:00 306 | Стилистика и култура говора изборни предмет (предавања) Мирјана Стојисављевић 09:00 - 10:30 206 | Стилистика и култура говора (вјежбе) Горан Милашин 10:30 - 11:15 206 |
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Теорија државе (предавања и вјежбе) Александар Савановић 09:00 – 12:00 306 |
Српска политичка мисао изборни предмет (предавања и вјежбе) Ђорђе Вуковић 09:00 – 12:00 306 |
Статистика (предавања) Бојан Башкот 09:00 - 11:15 рачунарски центар |
| Медији и политика (предавања и вјежбе) Александар Врањеш 12:00 - 15:00 307 |
|
Исламска друштвено политичка мисао изборни предмет Душко Трнинић 10:00 - 13:00 307 |
Статистика (вјежбе) Милица Марић 11:15 - 12:00 рачунарски центар |
|
|
Политичке партије и интересне групе (предавања и вјежбе) Владе Симовић 13:00 - 16:00 307 |
|
Понедјељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Пословна информатика (предавања и вјежбе) Весна Алексић 09:00 – 12:00 203 |
Стручна пракса 2 |
Друштвени морал и радна етика изборни предмет (предавања) Ранка Перић Ромић 09:00 – 10:30 207 |
Основе права (предавања и вјежбе) Матеј Савић 10:00 –13:00 амфитеатар |
Основе економије (предавања и вјежбе) Зоран Боровић 09:00 - 12:00 амфитеатар |
Стручна пракса 2 |
Друштвени морал и радна етика (вјежбе) Бојана Вукојевић 10:30 - 12:00 207 |
|||
Стручна пракса 2 |
Социологија организације (предавања и вјежбе) Анђела Пепић 12:00 - 15:00 207 |
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
|
Сиромаштво и социјално укључивање (предавања) Драшко Гајић 09:00 – 10:30 304 |
Социјални рад у заједници (предавања) Драшко Гајић 09:00 – 10:30 304 |
Управно право (вјежбе) Марко Ромић 09:00 - 10:30 303 |
|
|
Сиромаштво социјално укључивање (вјежбе) Светлана Ристић 12:15 – 13:45 304 |
Социјални рад у заједници (вјежбе) Светлана Ристић 10:30 - 12:00 304 |
Управно право (предавања) Бојан Влашки 11:00 - 12:30 303 |
Методологија социјалних истраживања (предавања) Далибор Савић 12:30 - 14:00 304 | Методологија социјалних истраживања (вјежбе) Мирјана Дамјенић Братић 15:00 - 15:45 304 |