Распоред часова – друга година
август 26, 2022 2024-04-03 10:47Распоред часова – друга година
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак | |
Психологија медија изборни предмет (предавања и вјежбе) Владимир Турјачанин 10:00 - 12:15 205 | Телевизијско новинарство (предавања) Весна Ђурић 08:00 - 10:15 рачунарски центар | Невербално комуницирање (предавања и вјежбе) Драгана Трнинић 10:00 - 13:00 205 | Социологија културе и умјетности изборни предмет (вјежбе) Бојана Вукојевић 11:15 - 12:00 203 | Савремено новинарство (предавања и вјежбе сваког другог петка почев од 01.03.) Марко Недељковић 15:00 - 18:00 204   |
|
|
Медијска писменост (предавања и вјежбе) Драгана Трнинић 10:30 – 13:30 рачунарски центар |
|
Социологија културе и умјетности (предавања) Александар Јанковић 12:00 – 13:30 203 |
||
|
|||||
|
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Јавна управа (предавања) Невенко Врањеш 09:00 – 11:15 305 |
Модерне политичке теорије (предавања и вјежбе) Александар Савановић 09:00 - 12:00 305 |
Савремена историја (предавања) Бошко Бранковић 12:00 – 14:15 305 |
Политичка култура и антропологија (предавања и вјежбе) Ђорђе Вуковић 09:00 - 12:00 305 |
Политички односи с јавношћу (предавања и вјежбе) Александар Врањеш 09:00 – 12:00 307 |
Политички систем БиХ и РС (предавања) Невенко Врањеш 11:30 - 13:45 305 |
|
Савремена историја (вјежбе) Стојанка Лужија 12:00 – 12:45 204 |
Јавна управа (вјежбе) Николина Бабић 14:00 - 14:45 305 |  Политички систем БиХ и РС (вјежбе) Николина Бабић 15:30 - 16:15 305 |
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак | |
Демократија и људска права изборни предмет (предавања и вјежбе) Пејо Ђурашиновић 08:00 – 12:00 207 |
Социологија урбаног развоја (предавања) Ранка Перић Ромић 09:00 – 11:15 202 |
Социологија породице (предавања) Пејо Ђурашиновић 09:00- 11:15 203 |
Социологија културе и умјетности (предавања) Александар Јанковић 12:00 – 14:15 203 |
Студије рода изборни предмет (предавања и вјежбе) Драгана Вилић 11:00 - 14:00 207 | |
Социологија урбаног развоја (вјежбе) Душанка Слијепчевић 11:15 – 12:00 202 |
Социологија породице (вјежбе) Душанка Слијепчевић 11:30 - 12:15 202 |
Социологија културе и умјетности (вјежбе) Бојана Вукојевић 14:15 – 15:00 203 |
|||
|
Методологија социјалних истраживања (предавања) Далибор Савић 12:30 - 14:45 304 |
  |   |   |  Методологија социјалних истраживања (вјежбе) Мирјана Дамјенић Братић 15:00 - 15:45 304 |
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Јавна управа (предавања) Невенко Врањеш 09:00 – 10:30 305 |
Менаџмент у социјалном сектору (предавања) Љубо Лепир 09:00 – 10:30 301 |
Социологија породице (предавања) Пејо Ђурашиновић 09:00 – 10:30 203 |
Пракса социјалног рада 1 Андреа Ракановић Радоњић 08:30 - 11:30 207 и установе/организације |
|
Јавна управа (вјежбе) Николина Бабић 14:00 – 15:30 305 |
Менаџмент у социјалном сектору (вјежбе) Светлана Ристић 10:30 – 12:00 301 |
Социологија породице (вјежбе) Душанка Слијепчевић 11:30 - 13:00 202 |
Социјални рад са групом (предавања и вјежбе) Андреа Ракановић Радоњић 12:00 – 15:00 302 |
|
|
Социјална патологија (предавања) Ранка Перић Ромић 12:15 - 13:45 303 |
Увод у савјетовање (предавања и вјежбе) Драгана Шћеповић 09:00 - 12:00 303 |
|
  |   Социјална патологија (вјежбе) Бојана Вукојевић 13:45 - 15:15 303 |