Распоред часова – четврта година
август 26, 2022 2024-02-22 10:10Распоред часова – четврта година
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Јавна управа (предавања) Невенко Врањеш 09:00 – 10:30 305 |
Дигитална култура (предавања) Александар Јанковић 09:00 – 10:30 205 |
Дигитални информациони системи (предавања и вјежбе) Татјана Дуроњић 10:00 – 13:45 204 |
Дигитална култура
(вјежбе) Бојана Вукојевић 13:15 - 14:00 202 |
Теорије медија (предавања) Синиша Атлагић 09:00 - 11:15 204 |
Политички односи БиХ и РС (предавања) Невенко Врањеш 11:30 – 13:45 305 |
Извјештавање у кризним ситуацијама (предавања и вјежбе) Весна Ђурић 10:30 - 13:30 207 |
Теорије медија (вјежбе) Борислав Вукојевић 14:15 - 15:00 303 |
|
|
Јавна управа (вјежбе) Николина Бабић 14:00 – 14:45 305 |
|
Политички систем БиХ и РС (вјежбе) Николина Бабић 15:30 - 16:15 305 |
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Јавна управа изборни предмет (предавања) Невенко Врањеш 09:00 – 10:30 305 |
Маркетинг у медијима (предавања и вјежбе) Перица Мацура 08:00 – 10:15 207 |
Писање за веб (вјежбе) Борислав Вукојевић 12:00 – 14:15 рачунарски центар |
Писање за веб (предавања) Татјана Дуроњић 10:00 - 11:30 206 |
Теорије медија (предавања) Синиша Атлагић 09:00 – 11:15 204 |
Јавна управа (вјежбе) Николина Бабић 14:00 – 14:15 305 |
Комуницирање у кризним ситуацијама (предавања и вјежбе) Весна Ђурић 10:30 - 13:30 207 |
Теорије медија (вјежбе) Борислав Вукојевић 14:15 – 15:00 303 |
|
|
Здравствено комуницирање изборни предмет (предавања и вјежбе) Драгана Трнинић 13:30 - 15:45 205 |
|
|||
|
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Основе спољне политике (предавања) Милош Шолаја 09:00 - 11:15 301 |
Савремене стратегијске студије (предавања) Жељко Будимир 11:30 – 13:45 204 |
Дипломатско - конзуларно право изборни предмет (предавања и вјежбе) Матеј Савић 10:00 – 13:00 301 |
Дипломатија у 21. вијеку (предавања) Нина Сајић 10:00 – 12:15 304 |
Евроазијске студије (предавања и вјежбе) Олег Солдат 10:00 - 13:00 301 |
Основе спољне политике (вјежбе) Синиша Симикић 11:15 - 12:00 301 |
Савремене стратегијске студије (вјежбе) Синиша Симикић 14:00 – 14:45 204 |
Студије мира изборни предмет (вјежбе) Милош Шолаја 09:00 - 11:15 305 |
Дипломатија у 21. вијеку (вјежбе) Синиша Симикић 12:30 – 13:15 305 |
|
Студије мира (вјежбе) Синиша Симикић 11:15 – 12:00 305 |
|
|||
ћ |
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Менаџмент људских ресурса (предавања и вјежбе) Бранка Золак Пољашевић 09:00 – 12:00 304 |
Управне процедуре
(предавања) Невенко Врањеш 09:00 – 11:15 303 |
Заједничка спољна политика Европске уније (предавања и вјежбе) Мања Ђурић Џакић 12:00 – 15:00 307 |
Европска уније и Западни Балкан изборни предмет (предавања и вјежбе) Мања Ђурић Џакић 09:00 - 12:00 306 |
Јавне политике (предавања и вјежбе) Зоран Милосављевић термин наставе у договору са предметним наставником 305 |
|
Управне процедуре (вјежбе) Николина Бабић 11:30 – 12:15 303 |
|
Електронска управа изборни предмет (предавања и вјежбе) Зоран Милосављевић 09:00 - 12:00 307 |
|
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Социологија ризика (предавања и вјежбе) Немања Ђукић 10:00 - 13:00 303 |
Организационо понашање (предавања и вјежбе) Анђела Пепић 10:00 – 13:00 203 |
Манаџмент непрофитних организација (предавања) Драган Миловановић 14:00 – 15:30 202 |
Методологија примијењених истраживања (предавања) Далибор Савић 10:00 – 12:15 202 |
Стручна пракса |
|
Менаџмент непрофитних организација (вјежбе) Мирјана Дамјенић Братић 16:00 – 17:30 202 |
Методологија примијењених истраживања (вјежбе) Мирјана Дамјенић Братић 12:30 - 13:15 202 |
Стручна пракса | |
|
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Социјални развој и планирање (предавања) Љубо Лепир 09:00 – 11:15 302 |
Теорије и модели психосоцијалног рада (предавања и вјежбе) Јагода Петровић 09.00 – 12:00 202 |
Социјални рад са зависницима изборни предмет (предавања и вјежбе) Андреа Ракановић Радоњић 09:30 – 11:45 302 |
Креативне технике у социјалном раду изборни предмет (предавања и вјежбе) Драгана Шћеповић 09:00 – 12:00 302 |
Супервизија у социјалном раду (вјежбе) термин вјежби у договору са предметним наставником Анита Бургунд Исаков 206 |
Социјални развој и планирање (вјежбе) Светлана Ристић 11:30 – 13:00 302 |
|
Супервизија у социјалном раду (предавања) Анита Бургунд Исаков термин предавања у договору са предметним наставником 302 |