Распоред часова – прва година
август 16, 2022 2024-03-13 9:53Распоред часова – прва година
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Теорије новинарских жанрова (предавања и вјежбе) Весна Ђурић 08:00 – 11:45 рачунарски центар |
Њемачки језик 2 изборни предмет (предавања и вјежбе) Амир Блажевић 09:00 – 12:00 204 |
Увод у новинарство (предавања) Анђела Купрешанин Вукелић 12:15 – 15:15 206 |
Српски језик 2 (предавања) Биљана Бабић 09:00 – 11:15 205 |
|
Енглески језик 2 изборни предмет (предавања и вјежбе) Бранко Црногорац 13:00 - 16:00 амфитеатар |
Медијски дискурс (предавања) Анђела Купрешанин Вукелић 12:00 - 13:30 305 |
Српски језик 2 Вера Берак (вјежбе) 11:30 – 12:15 205 |
||
|
Медијски дискурс (вјежбе) Борислав Вукојевић 13:45 - 15:15 305 |
|
||
|
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Политички темељи савременог свијета изборни предмет (предавања и вјежбе) Владе Симовић 10:00 - 13:00 307 |
Увод у међународне односе (предавања) Жељко Будимир 09:00 - 11:15 204 |
Социјална психологија (предавања и вјежбе) Владимир Турјачанин 10:00 - 13:00 амфитеатар |
Основе права (предавања и вјежбе) Матеј Савић 10:00 - 13:00 амфитеатар |
Основе економије (предавања и вјежбе) Зоран Боровић 09:00 - 12:00 амфитеатар |
Енглески језик 2 изборни предмет (предавања и вјежбе) Бранко Црногорац 13:00 - 16:00 амфитеатар |
|
|
Увод у међународне односе (вјежбе) Синиша Симикић 13:30 – 14:15 305 |
Понедјељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Социологија друштвених промјена (предавања и вјежбе) Душко Трнинић 10:00 – 13:00 202 |
Њемачки језик 2 изборни предмет (предавања и вјежбе) Амир Блажевић 09:00 - 12:00 амфитеатар |
Социјална психологија (предавања и вјежбе) Владимир Турјачанин 10:00 - 13:00 амфитеатар |
Статистика у социолошким истраживањима - основе (предавања) Александар Јанковић 09:00 – 11:15 204 и рачунарски центар |
Социолошка теорија 1 (вјежбе) Душанка Слијепчевић 11:00 – 11:15 203 |
Енглески језик 2 изборни предмет (предавања и вјежбе) Бранко Црногорац 13:00 - 16:00 амфитеатар |
Социолошка теорија 1 (предавања и вјежбе) Немања Ђукић 12:00 - 14:15 202 |
Статистика у социолошким истраживањима - основе (вјежбе) Мирјана Дамјенић Братић 11:15 - 12:00 204 и рачунарски центар |
||
|
Понедjељак | Уторак | Сриједа | Четвртак | Петак |
Енглески језик 2 изборни предмет (предавања и вјежбе) Бранко Црногорац 13:00 - 16:00 амфитеатар |
Њемачки језик 2 изборни предмет (предавања и вјежбе) Амир Блажевић 09:00 - 12:00 амфитеатар |
Социјална педагогија (предавања и вјежбе) Небојша Мацановић 09:00 - 12:00 307 |
Породично право (вјежбе) Дејан Пилиповић 09:00 - 10:30 301 |
|
|
Социјални рад са појединцем (предавања и вјежбе) Андреа Ракановић Радоњић 12:00 - 15:00 302 |
Теорије социјалног рада (предавања) Јагода Петровић 12:15 – 14:30 302 |
Породично право (предавања) Дарко Радић 10:30 - 12:00 301 |
|
|
Теорије социјалног рада (вјежбе) Светлана Ристић 14:30 – 15:15 302 |
|||
|
|