Raspored časova – prva godina
avgust 16, 2022 2024-03-13 9:53Raspored časova – prva godina
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak |
Teorije novinarskih žanrova (predavanja i vježbe) Vesna Đurić 08:00 – 11:45 računarski centar |
Njemački jezik 2 izborni predmet (predavanja i vježbe) Amir Blažević 09:00 – 12:00 204 |
Uvod u novinarstvo (predavanja) Anđela Kuprešanin Vukelić 12:15 – 15:15 206 |
Srpski jezik 2 (predavanja) Biljana Babić 09:00 – 11:15 205 |
|
Engleski jezik 2 izborni predmet (predavanja i vježbe) Branko Crnogorac 13:00 - 16:00 amfiteatar |
Medijski diskurs (predavanja) Anđela Kuprešanin Vukelić 12:00 - 13:30 305 |
|
Srpski jezik 2 Vera Berak (vježbe) 11:30 – 12:15 205 |
|
|
Medijski diskurs (vježbe) Borislav Vukojević 13:45 - 15:15 305 |
|
||
|
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak |
Politički temelji savremenog svijeta izborni predmet (predavanja i vježbe) Vlade Simović 10:00 - 13:00 307 |
Uvod u međunarodne odnose (predavanja) Željko Budimir 09:00 - 11:15 204 |
Socijalna psihologija (predavanja i vježbe) Vladimir Turjačanin 10:00 - 13:00 amfiteatar |
Osnove prava (predavanja i vježbe) Matej Savić 10:00 - 13:00 amfiteatar |
Osnove ekonomije (predavanja i vježbe) Zoran Borović 09:00 - 12:00 amfiteatar |
Engleski jezik 2 izborni predmet (predavanja i vježbe) Branko Crnogorac 13:00 - 16:00 amfiteatar |
|
|
Uvod u međunarodne odnose (vježbe) Siniša Simikić 13:30 – 14:15 305 |
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak |
Sociologija društvenih promjena (predavanja i vježbe) Duško Trninić 10:00 – 13:00 202 |
Njemački jezik 2 izborni predmet (predavanja i vježbe) Amir Blažević 09:00 - 12:00 amfiteatar |
Socijalna psihologija (predavanja i vježbe) Vladimir Turjačanin 10:00 - 13:00 amfiteatar |
Statistika u sociološkim istraživanjima - osnove (predavanja) Aleksandar Janković 09:00 – 11:15 204 i računarski centar |
Sociološka teorija 1 (vježbe) Dušanka Slijepčević 11:00 – 11:15 203 |
Engleski jezik 2 izborni predmet (predavanja i vježbe) Branko Crnogorac 13:00 - 16:00 amfiteatar |
Sociološka teorija 1 (predavanja i vježbe) Nemanja Đukić 12:00 - 14:15 202 |
|
Statistika u sociološkim istraživanjima - osnove (vježbe) Mirjana Damjenić Bratić 11:15 - 12:00 204 i računarski centar |
|
|
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak |
Engleski jezik 2 izborni predmet (predavanja i vježbe) Branko Crnogorac 13:00 - 16:00 amfiteatar |
Njemački jezik 2 izborni predmet (predavanja i vježbe) Amir Blažević 09:00 - 12:00 amfiteatar |
Socijalna pedagogija (predavanja i vježbe) Nebojša Macanović 09:00 - 12:00 307 |
Porodično pravo (vježbe) Dejan Pilipović 09:00 - 10:30 301 |
|
|
Socijalni rad sa pojedincem (predavanja i vježbe) Andrea Rakanović Radonjić 12:00 - 15:00 302 |
Teorije socijalnog rada (predavanja) Jagoda Petrović 12:15 – 14:30 302 |
Porodično pravo (predavanja) Darko Radić 10:30 - 12:00 301 |
|
|
Teorije socijalnog rada (vježbe) Svetlana Ristić 14:30 – 15:15 302 |
|||
|
|