Raspored časova – druga godina
avgust 26, 2022 2024-04-03 10:47Raspored časova – druga godina
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak | |
Psihologija medija izborni predmet (predavanja i vježbe) Vladimir Turjačanin 10:00 - 12:15 205 |
Televizijsko novinarstvo (predavanja) Vesna Đurić 08:00 - 10:15 računarski centar |
Neverbalno komuniciranje (predavanja i vježbe) Dragana Trninić 10:00 - 13:00 205 |
Sociologija kulture i umjetnosti izborni predmet (vježbe) Bojana Vukojević 11:15 - 12:00 203 |
Savremeno novinarstvo (predavanja i vježbe svakog drugog petka počev od 01.03.) Marko Nedeljković 15:00 - 18:00 204   |
|
|
Medijska pismenost (predavanja i vježbe) Dragana Trninić 10:30 – 13:30 računarski centar |
|
Sociologija kulture i umjetnosti (predavanja) Aleksandar Janković 12:00 – 13:30 203 |
||
|
|||||
|
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak |
Javna uprava (predavanja) Nevenko Vranješ 09:00 – 11:15 305 |
Moderne političke teorije (predavanja i vježbe) Aleksandar Savanović 09:00 - 12:00 305 |
Savremena istorija (predavanja) Boško Branković 12:00 – 14:15 305 |
Politička kultura i antropologija (predavanja i vježbe) Đorđe Vuković 09:00 - 12:00 305 |
Politički odnosi s javnošću (predavanja i vježbe) Aleksandar Vranješ 09:00 – 12:00 307 |
Politički sistem BiH i RS (predavanja) Nevenko Vranješ 11:30 - 13:45 305 |
|
Savremena istorija (vježbe) Stojanka Lužija 12:00 – 12:45 204 |
Javna uprava (vježbe) Nikolina Babić 14:00 - 14:45 305 |
 Politički sistem BiH i RS (vježbe) Nikolina Babić 15:30 - 16:15 305 |
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak | |
Demokratija i ljudska prava izborni predmet (predavanja i vježbe) Pejo Đurašinović 08:00 – 12:00 207 |
Sociologija urbanog razvoja (predavanja) Ranka Perić Romić 09:00 – 11:15 202 |
Sociologija porodice (predavanja) Pejo Đurašinović 09:00- 11:15 203 |
Sociologija kulture i umjetnosti (predavanja) Aleksandar Janković 12:00 – 14:15 203 |
Studije roda izborni predmet (predavanja i vježbe) Dragana Vilić 11:00 - 14:00 207 |
|
|
Sociologija urbanog razvoja (vježbe) Dušanka Slijepčević 11:15 – 12:00 202 |
Sociologija porodice (vježbe) Dušanka Slijepčević 11:30 - 12:15 202 |
Sociologija kulture i umjetnosti (vježbe) Bojana Vukojević 14:15 – 15:00 203 |
||
|
Metodologija socijalnih istraživanja (predavanja) Dalibor Savić 12:30 - 14:45 304 |
  |   |   |  Metodologija socijalnih istraživanja (vježbe) Mirjana Damjenić Bratić 15:00 - 15:45 304 |
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak |
Javna uprava (predavanja) Nevenko Vranješ 09:00 – 10:30 305 |
Menadžment u socijalnom sektoru (predavanja) Ljubo Lepir 09:00 – 10:30 301 |
Sociologija porodice (predavanja) Pejo Đurašinović 09:00 – 10:30 203 |
Praksa socijalnog rada 1 Andrea Rakanović Radonjić 08:30 - 11:30 207 i ustanove/organizacije |
|
Javna uprava (vježbe) Nikolina Babić 14:00 – 15:30 305 |
Menadžment u socijalnom sektoru (vježbe) Svetlana Ristić 10:30 – 12:00 301 |
Sociologija porodice (vježbe) Dušanka Slijepčević 11:30 - 13:00 202 |
Socijalni rad sa grupom (predavanja i vježbe) Andrea Rakanović Radonjić 12:00 – 15:00 302 |
|
|
Socijalna patologija (predavanja) Ranka Perić Romić 12:15 - 13:45 303 |
Uvod u savjetovanje (predavanja i vježbe) Dragana Šćepović 09:00 - 12:00 303 |
|
  |   Socijalna patologija (vježbe) Bojana Vukojević 13:45 - 15:15 303 |