Raspored časova – četvrta godina
avgust 26, 2022 2024-02-22 10:10Raspored časova – četvrta godina
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak |
Javna uprava (predavanja) Nevenko Vranješ 09:00 – 10:30 305 |
Digitalna kultura (predavanja) Aleksandar Janković 09:00 – 10:30 205 |
Digitalni informacioni sistemi (predavanja i vježbe) Tatjana Duronjić 10:00 – 13:45 204 |
Digitalna kultura
(vježbe) Bojana Vukojević 13:15 - 14:00 202 |
Teorije medija (predavanja) Siniša Atlagić 09:00 - 11:15 204 |
Politički odnosi BiH i RS (predavanja) Nevenko Vranješ 11:30 – 13:45 305 |
Izvještavanje u kriznim situacijama (predavanja i vježbe) Vesna Đurić 10:30 - 13:30 207 |
Teorije medija (vježbe) Borislav Vukojević 14:15 - 15:00 303 |
|
|
Javna uprava (vježbe) Nikolina Babić 14:00 – 14:45 305 |
|
Politički sistem BiH i RS (vježbe) Nikolina Babić 15:30 - 16:15 305 |
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak |
Javna uprava izborni predmet (predavanja) Nevenko Vranješ 09:00 – 10:30 305 |
Marketing u medijima (predavanja i vježbe) Perica Macura 08:00 – 10:15 207 |
Pisanje za veb (vježbe) Borislav Vukojević 12:00 – 14:15 računarski centar |
Pisanje za veb (predavanja) Tatjana Duronjić 10:00 - 11:30 206 |
Teorije medija (predavanja) Siniša Atlagić 09:00 – 11:15 204 |
Javna uprava (vježbe) Nikolina Babić 14:00 – 14:15 305 |
Komuniciranje u kriznim situacijama (predavanja i vježbe) Vesna Đurić 10:30 - 13:30 207 |
Teorije medija (vježbe) Borislav Vukojević 14:15 – 15:00 303 |
|
|
Zdravstveno komuniciranje izborni predmet (predavanja i vježbe) Dragana Trninić 13:30 - 15:45 205 |
|
|||
|
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak |
Osnove spoljne politike (predavanja) Miloš Šolaja 09:00 - 11:15 301 |
Savremene strategijske studije (predavanja) Željko Budimir 11:30 – 13:45 204 |
Diplomatsko - konzularno pravo izborni predmet (predavanja i vježbe) Matej Savić 10:00 – 13:00 301 |
Diplomatija u 21. vijeku (predavanja) Nina Sajić 10:00 – 12:15 304 |
Evroazijske studije (predavanja i vježbe) Oleg Soldat 10:00 - 13:00 301 |
Osnove spoljne politike (vježbe) Siniša Simikić 11:15 - 12:00 301 |
Savremene strategijske studije (vježbe) Siniša Simikić 14:00 – 14:45 204 |
Studije mira izborni predmet (vježbe) Miloš Šolaja 09:00 - 11:15 305 |
Diplomatija u 21. vijeku (vježbe) Siniša Simikić 12:30 – 13:15 305 |
|
Studije mira (vježbe) Siniša Simikić 11:15 – 12:00 305 |
|
|||
ć |
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak |
Menadžment ljudskih resursa (predavanja i vježbe) Branka Zolak Poljašević 09:00 – 12:00 304 |
Upravne procedure
(predavanja) Nevenko Vranješ 09:00 – 11:15 303 |
Zajednička spoljna politika Evropske unije (predavanja i vježbe) Manja Đurić Džakić 12:00 – 15:00 307 |
Evropska unije i Zapadni Balkan izborni predmet (predavanja i vježbe) Manja Đurić Džakić 09:00 - 12:00 306 |
Javne politike (predavanja i vježbe) Zoran Milosavljević termin nastave u dogovoru sa predmetnim nastavnikom 305 |
|
Upravne procedure (vježbe) Nikolina Babić 11:30 – 12:15 303 |
|
Elektronska uprava izborni predmet (predavanja i vježbe) Zoran Milosavljević 09:00 - 12:00 307 |
|
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak |
Sociologija rizika (predavanja i vježbe) Nemanja Đukić 10:00 - 13:00 303 |
Organizaciono ponašanje (predavanja i vježbe) Anđela Pepić 10:00 – 13:00 203 |
Manadžment neprofitnih organizacija (predavanja) Dragan Milovanović 14:00 – 15:30 202 |
Metodologija primijenjenih istraživanja (predavanja) Dalibor Savić 10:00 – 12:15 202 |
Stručna praksa |
|
Menadžment neprofitnih organizacija (vježbe) Mirjana Damjenić Bratić 16:00 – 17:30 202 |
Metodologija primijenjenih istraživanja (vježbe) Mirjana Damjenić Bratić 12:30 - 13:15 202 |
Stručna praksa | |
|
Ponedjeljak | Utorak | Srijeda | Četvrtak | Petak |
Socijalni razvoj i planiranje (predavanja) Ljubo Lepir 09:00 – 11:15 302 |
Teorije i modeli psihosocijalnog rada (predavanja i vježbe) Jagoda Petrović 09.00 – 12:00 202 |
Socijalni rad sa zavisnicima izborni predmet (predavanja i vježbe) Andrea Rakanović Radonjić 09:30 – 11:45 302 |
Kreativne tehnike u socijalnom radu izborni predmet (predavanja i vježbe) Dragana Šćepović 09:00 – 12:00 302 |
Supervizija u socijalnom radu (vježbe) termin vježbi u dogovoru sa predmetnim nastavnikom Anita Burgund Isakov 206 |
Socijalni razvoj i planiranje (vježbe) Svetlana Ristić 11:30 – 13:00 302 |
|
Supervizija u socijalnom radu (predavanja) Anita Burgund Isakov termin predavanja u dogovoru sa predmetnim nastavnikom 302 |